התיירות האקולוגית כיום היא אחד הגורמים הדומיננטיים בתיירות הבינלאומית הן בתיירות הפנאי והן בתיירות העסקית. הגרין קי הינו תו איכות סביבתי (Eco Label) בינלאומי למלונות ובתי הארחה. התכנית מופעלת על ידי ארגון  FEE אשר אקואושן הינו נציגתו הבלעדית. 

לתו סביבתי יתרונות רבים: התו משווק את המלון כעומד בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים ומוכיח ללקוחות את אמינות המקום. התו מספק מסגרת עבודה סדורה להתייעלות ולחסכון גדול במשאבים ובכך חסכון כספי ובנוסף מחזק ומתגמל את אנשי הצוות אשר היו מעורבים בקבלת התו.  

יותר מ2600 אתרים ב56 מדינות בחרו בתו הגרין קי שהינו תו האיכות הסביבתי הגדול בעולם לתעשיית התיירות. לתו אמינות גבוהה והוא נבדק ועובר אימות ע"י גורם שלישי באופן קבוע, התו פותח ע"י אנשי תיירות ובכך מבין את יתרונות אך גם את הקשיים העומדים בפני התעשייה, לגרין קי ניסיון של יותר מעשרים שנה עם מאגר מידע עולמי ורחב במיוחד, הגרין קי מוכר ע"י  UNEP, UNWTO, GSTC. לבסוף הגרין קי מנוהל ע"י מוסד ללא כוונות רווח ובכך עלויותיו נמוכות מתווים אחרים.  

לגרין קי קטגוריות שונות כגון מלונות ובתי אירוח, קמפינג וכפרי נופש, בתי אירוח קטנים ,אולמות כנסים, מסעדות ואטרקציות תיירותיות.