עברית English عربي
16/2/2012 
הרשת הירוקה

הרשת הירוקה

"הרשת הירוקה" הינה תוכנית חינוכית המופעלת ע"י קרן קרב ומרכז השל, המעודדת מעורבות ואקטיביזם חברתי וסביבתי בבתי ספר בדרך של פעילות רשתית בתוך הקהילה ובין קהילות. ה"רשת הירוקה" הינה שותפתנו להפעלת תוכנית "סביב הים", תוכנית סביבתית ייחודית העוסקת בסביבת הים, העלאת המודעות לחשיבות השמירה על הסביבה החופית והימית ולמען פעילות אקטיביסטית ושמירה על הסביבה הימית והחופית.

16/2/2012 
Ocean Team

Ocean Team

הארגון Environmental Ocean Team פועל על מנת לשלב שייט ספורטיבי ומדע ימי באמצעות ביצוע מחקרים מספינות מפרש. עמותת אקואושן ו-Environmental Ocean Team מפתחים כרגע פרוייקט בין-לאומי משותף. פרטים בהמשך..

1/1/2007 
אונברסיטת תל אביב

אונברסיטת תל אביב

עמותת אקואושן משתפת פעולה עם המועדון לספורט של אוניברסיטת תל אביב בפעילות הקיץ- 15 ימי פעילות, במסגרתם 6 טיולים מרתקים מהנחל אל הים, בשילוב לימוד והתנסות חוויתית ומעמיקה המבוססות על עקרונות ההישרדות בטבע, הכרת הנוף המגוון הביולוגי והצומח. בשיתוף פעולה עם עשרות מומחים מתחום האקולוגיה וארגונים ירוקים הפועלים למען שמירת הים.1/1/1900 
התאחדות הצלילה

התאחדות הצלילה

ההתאחדות הישראלית לצלילה הינה שותפתינו לפיתוח ויישום תוכניות צלילה 'ירוקה'- קורסי והשתלמויות צלילה העוסקים ומרחיבים בנושאי ביולוגיה וסביבה ימית.

4/12/2012 
עמותת ''ארץ ללא בדל''

עמותת ''ארץ ללא בדל''

במסגרת תוכנית "הדגל הכחול" של עמותת אקואושן אנו תומכים ומקדמים את פעילות העמותה "ארץ ללא בדל" וממליצים לרשויות המקומיות והעיריות לאמץ את הפתרונות המוצעים ע"י "ארץ ללא בדל" לצמצום לכלוך בדלי הסיגריות בישראל.

4/12/2012 
חיים וסביבה

חיים וסביבה

עמותת אקואושן נמצאת בתהליך הצטרפות לארגון הגג "חיים וסביבה" ארגון המאגד בתוכו כ-130 ארגוני סביבה מקומיים הפועלים לקידום שימור הסביבה וקיימות באזורינו.

4/12/2012 
ארץ כרמל

ארץ כרמל

עמותת ארץ כרמל פועלת למען סביבה ירוקה בדרכים של טיפול באשפה, חקלאות, בנייה אקולוגית, חינוך והגברת המודעות הסביבתית. קיימות, משמע היכולת שלנו להתקיים כיום מבלי לפגוע במשאבי הסביבה ובאפשרות הדורות הבאים. יחד עמותת אקואושן וארגונים נוספים חברו במטרה להסדיר את נושא הפסולת בחופים.

30/1/2013 
MIO-ECSDE

MIO-ECSDE

MIO ECSDE ארגון גג המאחד תחתיו מידע הקשור לסביבה, תרבות ופיתוח בר קיימא באיזור הים התיכון.
הארגון מעורב במספר רב של יוזמות סביבתיות כגון ים תיכון נקי מפסולת ועוד מגוון יוזמות בתחום החינוך הסביבתי ופיתוח בר קיימא.

30/1/2013 
MEDPAN

MEDPAN

רשת MedPan הינה קבוצת אירגונים המקדמים הכרזה וניהול נכון של איזורים ימיים מוגנים סביב הים התיכון. מטרת הרשת לסייע ולהקל על מעבר המידע בין הארגונים השונים העוסקים בנושא.אנו מקווים כי שיתוף פעולה חדש זה יקדם הכרזתם של איזורים ימיים מוגנים נוספים גם בישראל.

1
אודותינו
הנהלת העמותה
צוות העמותה
דיווחים שנתיים
שותפים
סדנאות בינלאומיות
כתבו עלינו
צור קשר
 
 
שלח לחבר | הדפס | הוסף למועדפים | מפת אתר | 2 דק' לים

DIGIT - בניית אתרים

לחץ למעבר לעמוד תרומה

googleeaa3c83bc1f1e9c7.html